Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak flirtovat a balit holky

6. 2. 2009

Jak balit holky

Jako první si musíme uvědomit, proč to dělám??A především by jsme to měli dělat pro sebe,je jasné, že holka nenahradí kámoše a naopak,ale časem i kámoši budou balit,chodit i rozcházet se s holkama.Je to cesta složitá a nikdo učený z nebe nespadl, ale je to um nám dáný už odpradávna, tak proč mi co umíme ovládat dnešní moderní stroje ,měli být mizerní v něčem tak krásném jak je balení holek.

Předtím než se vydáte balit holky je i tady pár pravidel.Především mějte na paměti, že nemusíte vždy uspět, protože bez proher by nebylo vítězství tak sladké a s každým pokořením a pádem na kolena budete vstávat silnější a zkušenější a ted už se dem vrhnout na to:D

V dnešní době kdy je tvrdej utok na krásu a peníze je to těžké ale věřte že nemusíte být kluk z plakátu, jaký vysí každé druhé holce v pokoji a je na něm,  kde jaký namakaný herec nebo zpěvák.Rozhodně se nebojte že holky vyžadujou pouze překrásné a bohaté kluky, ba naopka být převoněný, až to je hnus je naopak odrazuje,daleko víc uspějete pokud budete přirozený a budete se snažit jí okouzlit svými kouzli, které vám byli dány do vínku.Sami uznejte, že pokud jste někde s kamarády, a nebo sám tak ale i vy hodnotíte vzhled tak jako každý, ale u vzhledu je to taky jen tak trošku o tréninku a není to nic těžkého jsou daleko důležitější věci, ale je potřeba i toto ovládat a tím si naklonit misku vah na svou stranu, pokud budete jen sedět doma, asi těžko někoho zbalíte, a proto je dobré vědět kam na holky chodit a taky jak.To je všechno pěkné,ale i pro ostříleného borce je lecky těžké, aby se mu nepodlomila kolena, když se má pustit do rozhovoru s nějakou pěknou, vysněnou láskou.Kde to natrénavat a jak všechno je to tady a jdem na to:)

Jak se otrkat pokud se hodně stydím je to jednoduché zkuste si to třeba na několika naznámých holkách, které si namátkově přidáte do svého icq a jen tak nezávazně snimi pokecejte, ale pokecejte nikoli se snimi bavte o  rovnicích tedy pokud to není jejich koníček:D.Musíte se naučit mluvit zřetelně a nestydět se, tak postoupíme dál.Jděte třeba ven a tam se ptejte lidí ,,kde je pošta" určitě pokud se zeptáte vychovaně a zřetelně mile rádi vám odpoví.Tak to bychom měli za sebou část jak se naučit mluvit...A ted už přímo k balení holek.

Začneme u už výše zmíněného vzhledu, nemusíte být Zac z muzikálu ze střední, a přesto se můžete pokusit balit a zaflirtovat s jakoukoli holkou, ale jsou tu jisté zásady jimiž by jste se měli řídit:

Oblečení:
Jaký styl nosíš nebo kde své oblečení nakupuješ je jen tvoje věc a je na tobě co si na sebe vezmeš hlavně se v tom musíš cítit.Hlavně musíš mít vše čistě vyprané a vyžehlené nějaké zapocené triko a zmačkané kalhoty díru do světa neudělaly a není to snad takový problém tento nedostatek odstranit.Dbej o své boty měj je vždy čisté, a pokud nejsi zaostalý tak se samozřejmě vyhybáš kalužím co to jde, tak to ani není snad tolik práce.

Hygiena:
Nemusíš se deně 3 hoiny rochnit ve vaně, běhat do solárka a pudrovat se :D.Jde spíš o to se vždycky osprchnout a obvzlášt v létě, když se potíš,použij nějakej ten deodorant nebo body spray a pokud se chceš extra zalíbit dívčímu nosánku tak nějakou tu voňavku, ale pozor všeho moc škodí a v balení holek to platí dvojnásob, tak na to pozor!! Ústa to je další dáležitá věc na kterou nesmíš zapomínat a myslím, že tě to už učili odmala, že si musíš pravidelně čistit zuby...však to taky děláš pro sebe, zde jde spíš o to že pokud jsi po nějakém jídle a tvůj dech by nemusle být ok je dobré mít po ruce nějakou tu žvejku nebo tak;)

Chvání:
Ano i chování patří k balení holek, je asi jedno jestli jsi rebel nebo romantik tomu je opraveno i tvoje chování, ale tady jde o chování před holkou je jasné, že pokud si mezi kámoši, tak si dovolíš nějaký to sprostý slovíčko nebo si třeba pořádně říhneš..a podobné mezi námi kluky oblíbené zvyky, ale todle bych asi před holkami vynechal a pokusil se to omezit na minimum.Další důležitou věcí je to jak se projevuješ kdekoli na ulici třeba chůzí snaž se narovant a zvednot hlavu a nahodit milej nenucenej usměv, jenom tak se změníš z nepovšimnuté šedé myši k potencionálnímu uchazeči se o dívčí city.;)Takže žádné šmatlání a brada napasovaná k hrudníku:D 

Problemy spojené s vzhledem:
Je možné že máš určité vady které nejde odstranit a nebo si myslýš, že nejdou odstranit, pokus se stím vším bojovat.Třeba pokud máš pár kilo navíc jdi si občas zaběhat a uvidíš jak se ti bude hodit běhání v parku jak se dozvíš ještě za pár řádků níž.Pokud máš rovnátka, tak v dnešní době to už bere každý jako normální věc a to je samé i s brýlemi, které sice můžeš nahradit kontaktními čočkami ale to si myslím není potřeba, vždyt spousty holek co mají brýle jsou sexy:).Pokud tě třeba trápí akné nebo něco podobného tak se stím dá taky bojovat, ano je to boj na dlouhou trať, ale dá se vyhrát jsou různá mazadla a vodičky...je jen na tobě nakolik se budeš řídit radami odborníku, kterým já nejsem tak nemůžu moc radit;)

Nyní jste připraveni varazit do akce.Je jasné že se holky balí snáze pokud jsou o samotě ale pokud jsou jen v dívčích partičkách tak se do nich dá taky proniknou ale k tomu by byla potřeba pomoc kamarádů a už je to trochu obtížnější a to je zbytečné si stěžovat něco co je i tak už dost složité.Zkoušejte se na dívky usmívat a dlouze zadívat a uvidíte jejich reakce je to hukot co??:D

Jak holku oslovit??
Rozhodně nedoporučuju nějaký silácký řeči nebo si něco až moc připravovat, je jasné že nějaká příprava musí proběhout alespoň v začátcích pak už to půjde samo.Nejlepší je normální ahoj, jak se máš?A pak už valíte klasické nicneříkající témata jako je škola,kamarádi...K tomu jak oslovit holku jse dostaneme zase o pár řádků níž v příkladech kde;)

 

Kde se dají balit holky?:
Tak to jsou snad nevyčerpatelné možnosti a je jen na tobě kterou si oblíbíš:D.Jsou to škola,koupaliště,sjezdovka,nákupní centrum,diskotéka,zábavy,v parku na vychzce se psem nebo třeba i na in-linech v parku, a nebo i když se jen pudete projít či si zaběhat...;).

Pár ukázkovej příkladů jak je to snadné a jak to může probíat:):

Diskotéka:Na parketu u baru a nebo si k ní třeba i přiseďnete a začněte nezávázným pozdravem , určitě odpoví a už můžeme valit dál, Jak se máš??Aha a co škola??Pokud se chcete blysknout tím, že jste vtipní tak není nic lepšího, než třeba upozornit na nějakéko vášnivého tanečníka a prohodit na jeho adresu nějaký vtípek samozřejmě v dobrém, učelm není ho ztrapnit, ale dobře se zapsat u holky a to tím, že někoho budete ztrapňovat určitě nezvládnete.Pokud to zabralo a odpovědí je smích tak jste zabodoval a můžete přitvrdit, neboť tímto se vám otevírají nové možnosti a to komplimentek, jako třeba ty se, ale krásně směješ nebo máš moc pěknej usměv.Tak a máme tu chvilku kdy můžem sami vyzvat třeba na parket na ploužáček nebo něco rychlejšího a pak třeba pozvat na pití....ještě jedna, ale zkouška nás čeká v tom jestli dostaneme číslo mobilu nebo icq a to jsou její kamarádky se kterými tam určitě je a z toho důvodu se k ní budem chovat z prvu spíše kamarádsky a trošku tajemně ti odvážnější si nemůžou odpustit pusu na rozloučenou;)A máme kontak a je jen na nás jestli ho dále využijeme nebo strčíme na dno šuplíku...

Koupaliště:Je krásné počasí venku svítí sluníčko a kolem samé krásné holky v plavkách, ještě k tomu přidejte vůni pražených klobásek a jdu do kolen.Ale jak jednu  z těch krásných holek oslovit,čau holky já jsem Pepa pujdete do vody??to je trošku vlezlý a divný ne.Chce to nic víc než trochu kreativity, a proto doporučuji pokud jste na koupališti kde je tobogan tenhle fígl.Vyhlídněte si, až půjdou vámi vyhlídnuté objekty na tobogán a dostaňte se těsně před ně nesmí mezi vámi nikdo jiný stát a až skočíte do tobogánu pokuste se  za pomoci všech končetin co nejvíce zastavit a nebo alespoň hodně zpomalit nic netušící oběti za váma jsou nuceny vás pořádně nabrat.Auuu!!Bude to bolet, ale dá se na tom stavět a je to jednoduché po té kalamitě okamžitě budete zjištovat jestli se jim něco nestalo a jestli jsoou v pořádku a vymlouvat se jaký jste nešika, že vám to nejede a zkazil jste jim jízdu.Ony se určitě zlobit nebudou a tudíž se od vás nechájí jako odškodné pozvat na zmrzku;)A máte další kontakty a navíc pěkně strávené odpoledne.

Je jen na vás kam půjdete na holky byl bych rád kdyby jste mi sami psali do komentářů jaké prostředí by jste chtěli rozepsat a doporučit ty nejlepší osvědšené fígle.

Závěrem bych vám chtěl poděkovat, že jste to dočetli až sem a říct vám že budu rád za jakékoli komentáře i ty špatné.Je jen na vás kolik tady toho bude přibívat, neboť tady toho bude přibývat podle vašeho zájmu a reakcí v komentářích:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KISS End of The Road tour

(Kimesdarsify, 8. 2. 2019 15:27)

Interested in hardrock? How about KISS? They are on a tour now all across the US. Visit https://catahoulacoffee.com/?attachment_id=539 to know more about KISS tour in 2019.

dji drones

(DaviVap, 26. 11. 2018 4:55)

https://www.bogleheads.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=185608&p=2815990

Blood squeezing: What is normal

(Aagrigrakabe, 9. 10. 2018 5:19)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-professional/

Problém

(Chaděra, 19. 1. 2016 22:05)

Ahoj. Brouzdám si tak po internetu a tuhle narazím na tuto radu. Líbí se mi styl projevu - jde vidět že něco víš. Potřeboval bych radu. Nepříliš dlouho mi je 15 let, jsem žákem osmiletého gymnázia, a... zalíbila se mi jedna slečna. Potíž je v tom, že jí už je 17 let. Je o dva ročníky víše než já. Seznámili jsme se na výmněnném pobytu v Itálii, kde mně dokonce sama oslovila (předtím jsem si jí moc nevšímal). Chvíli jsme se bavili, že umí francouzsky, má ráda koně apod. Dalšího večera byla taková ta rozlučková párty (bez učitelů). V té době jsem z ní byl už očarovaný. No a na té párty, jak už to tak bývá, jsme se totálně opili. Celá česká delegace. Už tak jsem se choval, tak jako ten zamilovaný cvok, a v tom opileckém stavu... No... Nic moc. Trochu jsme tancovali valtz, já jsem si vymyslel že tancuju latinskoamerické tance... Však to znáte. No pak se tam oběvil můj kamarád se kterým si taky občas povídala. Tak s ním šla tancovat, a já jsem tam stál a supěl hněvem a žárlivostí. Tak sem se snažil všelijak upoutat její pozornost, ale vypadal jsem jako kretén (jak si zpětně uvědomuji). Tak nějak se sním pak bavit přestala, já využil situace, a pozval ji k baru na pivo. Skončilo to tak, že barman jí dal pití zdarma, já nedostal nic, a nějaký děda co mi něco italsky žbleptal (asi že jsem moc mladý na tak silně alkoholický nápoj jako je pivo :D) dostal všechny moje drobné, co jsem mu dal (asi 10 euro :D) aby mně neobtěžoval. Ona zmizela a já s ní moc nepromluvil. No a teď jsem zpátky, a můžu se jen stydět a přát si abych celý tenhle výlet mohl restartovat. občas ji vídám na chodbě, nebona svačině u Vietnamců, to občas prohodí Ahoj, mile se usměje a jde dál. Někdy ani to ne. Někdy prostě dělá jako by mně neviděla. Jako bych byl vzduch. Začínám si myslet, že má neustálé krámy :D. No a tak jsem doteď pomotaný, a nevím co si mám myslet. Nějaké návrhy? Jinak není zadaná. Děkuji za přečtení téhle sáhodlouhé eseje a doufám že mi někdo poradí.

Re: Problém

(Radúz, 5. 3. 2016 23:52)

Normálně za ní běž, a jestli na to nemáš kule, tak se na ni v*jeb...

Re: Re: Problém

(Adam, 1. 2. 2018 10:51)

hehe, taky bych to az tak nedramatizoval.. Jste mladi a tou hloupou a zbytecnou odtazitosti pouze prodluzujete cas a ztracite ho. Navyc holka pokud strati zajem, tak uz se k ni nedostanes a predbehne te Franta z 8.C. Ten se tedy urcite neboji ji oslovu.. Hele, mrkni na tenhle navod a drz se toho.. https://www.erekce.cz/jak-sbalit-holku/

Re: Řešení problému

(User111, 22. 7. 2017 11:27)

Když jsi se zachoval jako debil tak se jí za to hluboce omluv a co víš třeba ti to promine a když to klapne tak ji pozvi třeba do pizzerie nebo na zmrzlinu.

otázky

(user111, 22. 7. 2017 11:20)

... Rád bych chtěl další téma Jak oslovit holku na táboře a jak ve škole.

Přátelé

(Thebest, 5. 8. 2016 0:41)

Ahoj je my 17 a rad bych se zpetal na to jak sbalit holku se kterou uz jsem dlouho kamarad. Dekuji za odpoved

... :) ...

(Jarda, 19. 5. 2016 12:11)

Tohle mi dost pomohlo, mockrát děkuji :) :D

dotaz

(marek01010101010101, 22. 4. 2016 23:00)

Co mam delat když jednu holku opravdu dlouho miliju a ona to asi nechape a vzdy skoncime u kamarádského objeti.

holky

(anonym, 6. 9. 2015 19:31)

hele poradte co mám udělat a jak dokázat holce že jí milujete prosím nějáké rady

Re: Rada

(Holúbek, 5. 3. 2016 23:59)

Normálně jí to řekni, hlavně ne proboha přes fb, a dej jí k tomu pěknou růžu...

cerno vlasate

(pista, 12. 1. 2016 22:21)

Jsem fajn kluk

Re: cerno vlasate

(Sarko Farko Lůpežník, 19. 1. 2016 22:08)

Tak to si velký pán

matyas

(pista, 12. 1. 2016 22:19)

Sevelice slus

ahoj

(petr, 15. 10. 2015 17:31)

Takže v prve řaďe zdravim je mi 15 let a libi se mi jedna holka ze třidy daval jsem ji tolik naražek že bych si sni chťel něco začit ale ona jako by ji to nezajimalo tak ťe proaim odepiš e-mail. Pytris007@seznam.cz ďekuji a budu se ťešit na tvoji odpověď

Re: ahoj

(mimiša, 22. 10. 2015 17:13)

tak ji to třeba normálně řekni určo to ocení víc

Re: ahoj

(Patr, 12. 12. 2015 3:18)

Pokavaď za ní chodíš a snažíš se sní kecat a podobně máš na výběr. Buď ji někam pozvi (kofča,kino,bruslák...) A bud to vyjde nebo ne. a nebomůžeš použit rafinovaný způsob, ale okrem toho že neznám tvou situaci je to jen možnost. Jestli je už zviklá že za ní chodíš, oslovuješ ji a podobně, předveď ji konkurenci, at si to holka přizná, nebo ne je žárlivá, tudíž když začne mít konkurenci bude po tobě více toužit... A pak znenadaní ji někam pozvi... je to jako s hračkou v uvozokách, když sí s tvou hračkou někdo hraje o to více jí chceš.

ahoj

(radim, 9. 9. 2014 22:38)

ahoj bude mi letos 14 a líbí se mi jedna holka ze 7 tř (ja jsem 8) uz jsem se bwvil sní pres facebook ale tod vse a nevim jak ji mam dale oslovit nebo neco a ve skole sem tercem posmechu takze to mam tezke dekuji bystak piste email radimsisma5@gmail.com dekuji


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

následující »